ERROR! Java Script is disable!
O Nas - Nasza misja | KarieraIT
Trwa ładowanie...

O nas

Misja

Wzmocnienie pozycji pracodawców i kandydatów w celu umożliwienia im monitorowania i ułatwienia rekrutacji.

Nasze rozwiązanie

Stworzyliśmy inteligentne i kompletne narzędzie do poszukiwania ofert pracy, które należy do najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku. W połączeniu z naszymi potężnymi narzędziami marketingowymi (system płatnych kliknięć) i ułatwieniami w rozpowszechnianiu treści i ofert pracy, staliśmy się niezbędni dla tysięcy użytkowników.

Big Data na potrzeby rekrutacji

Nasze systemy analizują na co dzień ogromny zestaw danych. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby móc korzystać z tych danych i udostępniać je dla naszych użytkowników. Oto kilka przykładów:
- Sektorowe badania statystyczne dotyczące zatrudnienia i wynagrodzeń.
- Optymalizacja wydatków związanych z rekrutacją.
- Elastyczność i dostosowanie kampanii rekrutacyjnych do indywidualnych potrzeb...


Dla Kandydatów - pierwszy portal z ofertami, który ułatwia poszukiwanie pracy

Kandydaci uzyskają łatwo dostęp do ogłoszeń z ofertami pracy za pomocą intuicyjnej i płynnej nawigacji. Bezpłatnie udostępniamy skuteczne i proste narzędzia dla osób poszukujących pracy, które pomagają im w znalezieniu zatrudnienia.

Dla Rekruterów - pierwszy portal z ofertami pracy, który ułatwia przedsiębiorcom rekrutację

Rekrutujący mogą zamieszczać swoje oferty za darmo i natychmiast. Oferujemy pełną gamę rozwiązań rekrutacyjnych dostępnych dla rekruterów i pracodawców, jak również szeroką gamę darmowych usług i aplikacji (dostęp do bazy CV, nieograniczoną publikację ofert pracy, monitorowanie ofert i kandydatur, nieograniczoną edycję ofert, interfejs do zarządzania potencjalnymi pracownikami) oraz płatnych usług (zwiększenie atrakcyjności i pozycjonowania ofert).

Nasze cele i zobowiązania na kontynencie afrykańskim

Afryka: przyszłość w ruchu. Perspektywy rozwoju kontynentu afrykańskiego w najbliższych latach są znaczne. To z tego powodu w MyPraca podjęliśmy decyzję o ukierunkowaniu się na ten gigantyczny, szybko rozwijający się rynek.

Celem MyPraca jest zapewnienie mieszkańcom każdego kraju kontynentu afrykańskiego dostępu do łatwego w użyciu, wydajnego portalu, stosującego najlepsze technologie, który pozwala im na korzystanie ze wszystkich dostępnych w ich kraju ofert pracy.

Naszym wyzwaniem jest zatem połączenie za pomocą narzędzi informatycznych wszystkich afrykańskich pracodawców i rekruterów z osobami poszukującymi pracy.

Inwestorzy

W celu omówienia możliwości inwestycyjnych w naszej firmie, prosimy o kontakt.

Nasz adres

KarieraIT.pl

Skontaktuj się z nami: biuro@karierait.pl 

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej polityce prywatności.     OK