ERROR! Java Script is disable!
Praca IT Online Marketer / Growth Hacker Shore Labs Katowice | KarieraIT.pl
Trwa ładowanie...

Oferta pracy Online Marketer / Growth Hacker - Shore Labs


Online Marketer / Growth Hacker

Firma: Shore Labs


Inne oferty pracodawcy: Oferty pracy Shore Labs >
Miasto:   Katowice
Doświadczenie: 6 mscy - 2 lata
Wykształcenie: Licencjat
Umowa: O prace na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: Do negocjacji

 Chcesz dołączyć do zespołu pasjonatów tworzących innowacyjne rozwiązania, wygrywających konkursy, a przede wszystkim zmieniających świat biznesu? Naszymi klientami są uznane firmy, korporacje, banki i agencje rządowe.

Nie szukamy kolejnego pracownika, szukamy kluczowego członka zespołu, który będzie miał realny wpływ na to, co tworzymy i na pracę tysięcy ludzi na całym świecie.

Kogo szukamy?

Nasz rosnący zespół szuka pojętnej i zorientowanej na wyniki osoby, aby pomogła nam zbudować najlepszą na świecie platformę do zarządzania wizualnego. Wciąż brakuje nam kluczowej osoby - właśnie Ciebie - aby wsparła nas w dziedzinach obecności w sieci, marketingu, rozpoznawalności marki, optymalizacji oraz innych działań przyspieszających nasz już dynamiczny wzrost. Zaufaj nam, nie jest to zwykła praca. Nasi klienci są wybitni, a problemy, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć, są zarówno wymagające, jak i satysfakcjonujące.

Czym jest Growth Hacking?

Jest to niesamowita zabawa pełna testowania, wdrażania oraz ulepszania z wykorzystaniem wyników i metryk. Mamy nadzieję, że w spędzonym z nami czasie dużo się nauczysz na temat tworzenia zawartości stron, SEO, SEM, analizowania i zarządzania mediami społecznościowymi, analizowania lejków sprzedaży oraz stron internetowych, content marketingu, A/B testów; oraz że zostaniesz świetnym growth hackerem - nieustannie skupionym na wzroście, czyli jedynej statystyce, która ma prawdziwe znaczenie.

Jakie mamy wymagania?

Przede wszystkim musisz pasjonować się naszym produktem oraz wartościami, które wnosimy do przedsięwzięć naszych klientów. Musisz szybko się uczyć, dobrze czuć się w dynamicznym środowisku, myśleć analitycznie, ale także niestandardowo - wśród wszystkich statystyk i metryk umieć skupić się na tym, co najważniejsze. Od kandydatów oczekujemy co najmniej dobrej znajomości marketingu internetowego popartej doświadczniem i sukcesami, biegłej znajomości języka angielskiego oraz przynajmniej podstawowych umiejętności technicznych.

Szukamy też kogoś, kto będzie swoim własnym szefem - kogoś, kto potrafi samemu wyznaczać sobie cele, realizować je i nie potrzebuje przy tym kierownictwa drugiej osoby i codziennych kontroli. Kogoś, kto będzie robił to, co menadżer - nadawał tempo i określał zadania, ale wyznaczając je samemu sobie.

Co w zamian?

Dużo kawy i słodyczy, przyjemne biuro, w którym możesz czuć się jak w domu, pracę z ciekawymi ludźmi i wynagrodzenie odpowiadające twoim umiejętnościom. Do tego budżet na książki, hardware, software i szkolenia.

By dołączyć do naszego zespołu, odpowiedz na nasze 3 pytania:
Describe one successful idea for a marketing campaign (in English).
Jak sprawić by content, który stworzysz stał się wiralny?
Jak podsumował(a)byś siebie w 3 słowach?
oraz prześlij do nas CV na adres: rekrutacja(at)shorelabs.com. W temacie napisz: Praca Online Marketer.Aplikuj teraz

E-mail: Dodaj CV:

Podaj wynik operacji: 3 + 7 =  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

Pozostań ostrożnym. KarieraIT traktuje każdy przypadek oszustwa, nadużycia i spamu niezwykle poważnie i robi wszystko, aby chronić użytkowników i sprawić, aby ich wizyta na stronie KarieraIT była bezpieczna i przyjemna. Nie udostępniaj nikomu danych swojej karty płatniczej i danych konta bankowego.

 

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej polityce prywatności.     OK