Praca ITMAGINATION to innowacje

0
1526

To firma stworzona przez ludzi dla ludzi. Szczere relacje i otwarta komunikacja leżą u podstaw modelu biznesowego przedsiębiorstwa. W ten sposób traktuje się tu współpracowników i partnerów biznesowych, dla których ITMAGINATION kreuje innowacje i tworzy dedykowane rozwiązania informatyczne.

Jak działa i pracuje ITMAGINATION?

Zgodnie z koncepcją modelu biznesowego firmy, wszyscy mają potencjał do innowacji. Można go uwolnić dzięki technologii i dedykowanym rozwiązaniom informatycznym. Zidentyfikowany potencjał, spięty najlepszym dostępnym rozwiązaniem sprawia, że klienci mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki w swojej działalności. To oczywiste, że do realizacji tego celu konieczna jest wiodąca technologia, ale nic nie wydarzy się bez partnerskich relacji opartych o wiedzę i profesjonalizm. W ten sam sposób ITMAGINATION podchodzi do kwestii kadrowych. Firma zatrudnia najlepszych w swojej dziedzinie, ale kluczem skutecznej współpracy są partnerskie relacje z wszystkimi członkami zespołu.

Co można zrobić pracując z ITMAGINATION?

W ITMAGINATION człowiek nie jest postrzegany jako kolejny zasób. Jest partnerem do dialogu na temat innowacji, źródłem pomysłów i propozycji, które trzeba w odpowiedni sposób aktywować. Liczne zespoły firmy, składające się z ludzi o takich predyspozycjach, opracowały szereg innowacyjnych rozwiązań. Część z nich to dedykowane rozwiązania informatyczne, przygotowane i wdrożone dla międzynarodowych korporacji. Pozostałe można wykorzystać w innych projektach, do usprawnienia poszczególnych procesów, np.:

  • Digital Onboarding – szybka i bezproblemowa rejestracja nowego klienta,
  • Behaviolytics® – autorska koncepcja badania potrzeb klientów w celu generowania pomocnych rozwiązań,
  • Queue Recognition System – system, który wykrywa i przewiduje powstanie kolejki oraz pozwala na optymalizację rozmieszczania towarów na półkach w sklepie
  • car sharing – w wygodnej aplikacji, dającej dostęp do środków transportu,
  • CLIO – platforma do zarządzania danymi, pozwala konsolidować różne źródła danych,
  • RODO – system Personal Data Protection, przygotowany w odpowiedzi na zmiany w prawie dotyczącym ochrony danych osobowych.

To tylko część innowacji stworzonych i rozwijanych przez firmę.

W ITMAGINATION praca to relacje

Zgodnie z założeniami twórców firmy, podstawą skutecznego środowiska pracy jest szczera komunikacja i wzajemne zrozumienie partnerów. Jest to możliwe w gronie ludzi otwartych, zdolnych do poszerzania swojej wiedzy i zrozumienia problemów, z którymi na co dzień mają do czynienia koledzy z zespołu i klienci. I taka jest praca w ITMAGINATION. Takie nastawienie pozwala spojrzeć na każdy proces z różnych perspektyw. Jest jednocześnie fundamentem innowacji, która niesie wartość dodaną dla klienta, zespołu projektowego i konsultantów ITMAGINATION. Zaufanie, szczerość oraz rozwinięte i potwierdzone w gronie międzynarodowych organizacji kompetencje, to podstawa relacji biznesowych, które dobrze rokują na przyszłość.

Równowaga pomiędzy oczekiwaniami partnerów oraz zaangażowaniem w realizacje wspólnego celu, sprzyja poczuciu zrozumienia i mobilizuje członków zespołu do wzajemnego wspierania się na każdym etapie prac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here