Co wyróżnia etykiety termokurczliwe?

0
1718

Etykiety termokurczliwe wyróżnia głównie to, że po nałożeniu je na opakowanie i ogrzaniu, automatycznie pokrywają całą powierzchnię opakowania. Doskonale więc sprawdzają się, gdy przedsiębiorcom zależy na pokryciu etykietą całej powierzchni danego opakowania, produktu.

Etykiety termokurczliwe – czy warto je stosować?

Etykiety termokurczliwe są rozwiązaniem co prawda nowoczesnym, ale za to bardzo użytecznym na przynajmniej kilku płaszczyznach. Dzięki nim można pokryć etykietą całą powierzchnię opakowania, czy butelki. Zatem są rozwiązaniem pożyteczniejszym niż etykiety samoprzylepne. Etykiety samoprzylepne na wielu opakowaniach, o skomplikowanych kształtach nie mogą być klejone. Za to etykiety termokurczliwe już tak. Etykiety termokurczliwe w przypadku zwłaszcza opakowań szklanych stanowią dla nich dodatkowe wzmocnienie. Same w sobie etykiety termokurczliwe są odporne na ścieranie, czy inne niszczące działania.

Stosowanie etykiet termokurczliwych jest opłacalne – dlaczego?

Przede wszystkim dzięki temu przedsiębiorca oszczędza środki, płaci bowiem za wykonanie tylko jednej etykiety (zawierającej wszystko), a nie kilku mniejszych, oddzielnych etykiet. Etykiety termokurczliwe, z racji, że pokrywają całą powierzchnię opakowania, dostarczają również przestrzeni reklamowej. Zatem na nich wykonuje się również nadruki o postaci reklamowej, promocyjnej, mającej zachęcić konsumentów do nabywania danych produktów. W przypadku użycia np. jednej małej etykiety producent nie miałby tak wielu możliwości prezentowania informacji marketingowych bezpośrednio na produkcie.

Etykiety termokurczliwe to rozwiązanie powstałe w odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów biznesowych

Rzeczywiście tak było. Za pomocą etykiet termokurczliwych uzyskuje się znakomity efekt wizualny. Ich użycie jest wyjątkowym sposobem kreowania niezwykłych opakowań. W tym przypadku istnieją również większe możliwości projektowania wzorów aniżeli w przypadku tradycyjnych metod drukowania.  Wreszcie stosowanie takich etykiet doskonale sprawdza się w przypadku wielopaków. W przypadku zastosowania takich etykiet na opakowaniach możliwe jest wykonanie np. części zrywalnej, kuponu przy etykiecie opakowania. To także bardzo ważne udogodnienie, typowe dla tej postaci etykiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here