Integracje systemów online firmy Sellintegro

0
1636

Firma wymaga jak i potrzebuje porządku w funkcjonowaniu. Dostęp do danych w możliwie jak najszybszym czasie. Proste rozliczenie oraz aktualizację danych na bieżąco. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której jesteśmy na spotkaniu z klientem.

Materiały zabrane ze sobą są w formie papierowej. Klient zadał nam pytanie o konkretny produkt, jego specyfikę itp. Następuje zakłopotanie i prośba o cierpliwość bo musimy poszukać w materiałach to o co klient pyta. Lepszym rozwiązaniem było by gdyby mieć bazę produktów w systemie dostępnym na telefonie czy tablecie gdzie wystarczy tylko wpisać dany produkt w wyszukiwarkę.

Integracje sklepowe

Powyższe dogodności proponuje nam integrację systemów online, które zakupimy za pośrednictwem firmy SellIntegro.

Platformy SellIntegro dostępne w ofercie firmy współpracują z systemem ERP. ERP jest to efektywna metoda zarządzania zasobami firmy. Inaczej ujmując za powyższym pojęciem integracja systemów kryje się m.in. możliwość uruchomienia zadań stworzonych dla biznesu takich jak skonfigurowanie zamówienie z jednoczesnym przesłaniem go czy wystawienie dokumentów. System można uruchomić z poziomu przeglądarki. Konfiguracja systemu nie sprawia większego problemu, gdyż nie wymaga wiedzy technicznej. Gdy już nastąpi instalacja systemu mamy możliwość obsługi klientów w dużej ilości.

Integracje platform sklepowych

Nie musimy się martwić, że serwer na którym znajduję się system będzie przeciążony oraz nie umożliwi nam to dostępu do danych. Taka sytuacja nie nastąpi. Na spotkaniu z klientem liczy się czas, który zostaje nam poświęconym zatem nie nastąpi jego zmarnowanie oczekiwaniem na odpowiedź ze strony serwera. Dodatkowo skrócony czas działania systemu pozwoli nam nawet w kilka sekund otrzymać potrzebne dane czy informację.

Każda firma, przedsiębiorstwo ma możliwość dopasowania do swoich potrzeb systemu. Jeśli posiadasz małą lub średnią firmę warto zastanowić się nad InsERT Subiket Nexo PRO czy najpopularniejszym w Polsce Comarch OPTIMA, znajdujący się w pakiecie firmy SellIntegro. W momencie kiedy niezbędny do pracy jest system magazynowy, pomoże w jego obsłudze Wapro Mag. Firma posiada dużą ilość pracowników.

Każdy chciałby indywidualnie sprawdzić ile pozostało mu dni urlopowych bądź do kiedy ma umowę a nie ma możliwości udania się do kadr. Przydatny staje się system Enova 365 dla pracowników z wygodnym i czytelnym Panelem. Platformy firmy SellIntegro dostępne w sprzedaży obsługuje takie systemy online jak Allegro, Amazon, Ebay, Prestashop. Również firmy kurierskie InPost, DPD, UPS.

Dodatki do platform sklepowych

Podczas gdy zdecydujesz się na jeden lub kilka platform spełniający ideę przedsiębiorstwa dostarczymy go w ciągu nawet i 5 minut. Nad niektórym wdrożeniami integracji systemów jeszcze pracujemy by stały się lepsze wówczas dostarczenie może potrwać do 30 dni.

Wygodny konfigurator produktów pozwoli na zapoznanie się z cenami za usługę. Plan płatności jest następujący 1-3 miesiące – brak rabatu. W razie zamiaru korzystania na dłużej np. 4-7 miesięcy, pojawia się rabat w wysokości 5%. Kolejna liczba miesięcy to kolejne rabaty. 8-11 miesięcy rabat 10%, 12 miesięcy i więcej rabat 15%. Przy Pakiet ERP naliczamy rabat aż 100%.

Przykładem jest następująca konfiguracja System InsERT Subiekt GT wraz z Allegro na 12 miesięcy (rabat 15%) cena to 67.15 zł. Na krótszy okres miesiąc lub trzy kwota to 79.00 zł.

Przenieś przedsiębiorstwo na inny poziom, z wygodnym dostępem do danych. Zapoznaj się z ofertą firmy SellIntegro i wybierz dogodny pakiet.

Źródło: https://sellintegro.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here