Luksus & Harmonia.

0
1052

Prestiżowe apartamenty z widokiem na zieloną przestrzeń Mokotowa *gotowe do odbioru*

Kunszt architektury mieszkalnej

Finale Apartments to starannie zaplanowana inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy – Mokotów. Trzy kameralne budynki harmonizują z pobliskimi parkami, terenami rekreacyjnymi i popularnym kompleksem – Polem Mokotowskim. Idealnie wpisują się w zieloną przestrzeń charakterystyczną dla tej dzielnicy. Tworzą spójną całość z otoczeniem zgodnie z wizją znanego architekta Bogdana Kulczyńskiego z KUL Architekci odpowiedzialnego za projekt Finale Apartments. Idea zieleni na wyciągnięcie ręki podyktowana komfortem mieszkańców znajduje odzwierciedlenie w luksusowej inwestycji proponowanej przez grupę EKOPARK. Odpoczynek od miejskiego zgiełku w realnym i prestiżowym wymiarze jest jak najbardziej osiągalny.

– Od początku dążyliśmy do osiągnięcia kompromisu pomiędzy środowiskiem naturalnym, a powierzchnią mieszkalną. Udało się osiągnąć luksus w bardzo oryginalnym wydaniu. Nowoczesne, przeszklone bryły dostosowane do stylu aglomeracji, jednocześnie otulone pięknymi drzewami stanowią o wysokim standardzie i komforcie prywatności – potwierdza Artur Chwist, wiceprezes ds. marketingu oraz sprzedaży inwestycji deweloperskich grupy EKOPARK.

Final Apartments oprócz świetnego usytuowania, szczyci się unikatowym designem, który podąża subtelnym, a zarazem eleganckim wzornictwem. Prosta i powściągliwa forma budynków, silnie zaznaczone poziomy i przeszklenia sprawiają, że budynki wyglądają jak niewysokie wieże z płaskich klocków. Luksusowe apartamenty o powierzchni od 148 do 233 m2 to ciekawa propozycja dla mieszkańców – perspektywa przyszłości mieszkania w apartamencie łączącym sztukę z powierzchnią użytkową.

Perła na warszawskiej mapie nieruchomości

Bliskość natury to bez wątpienia kluczowy atut Final Apartments, ale projekt nie znalazłby się na szczycie rynku luksusowych nieruchomości, gdyby nie dodatkowe walory lokalizacyjne – komfortowy dystans do lotniska, dworca centralnego czy galerii handlowych. Do tego bliskość kulturalnych atrakcji, restauracji i wielu innych. Wybierając Finale Apartments mieszkańcy oczekują luksusu i wyjątkowości. Prywatna siłownia i sauna to obowiązkowe udogodnienia oddane do dyspozycji nowych właścicieli,podobnie jak całodobowa ochrona podnosząca bezpieczeństwo oraz dwupoziomowy parking podziemny z miejscami parkingowymi dla gości.

– Realizując wspomnianą inwestycję, co do zasady dążyliśmy do optymalnej wygody w każdym aspekcie. Podążając realnymi, bezpośrednimi potrzebami samym mieszkańców oraz ich gości. Lubimy przewidywać, szukać wyzwań i wykraczać poza limity – dodaje Artur Chwist, wiceprezes ds. marketingu oraz sprzedaży inwestycji deweloperskich grupy EKOPARK.

Każdy z apartamentów wyróżnia się nowoczesnymi i przestronnymi wnętrzami. Finalna aranżacja zależy od inwencji użytkowników. Celowa swoboda to ukłon w stronę indywidualnych preferencji. Formuła open space uwalnia kreatywność jaka towarzyszy przy urządzaniu nowego mieszkania. Natomiast oferowane przykładowe aranżacje zainspirują tych, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań. Tak jak przemyślane ogrody zimowe budzące zachwyt ponadstandardowym rozwiązaniem – z widokiem na piękną naturę pozwalają cieszyć się prywatnością o każdej porze roku.

Jakość & Klasa

Lokalizacja, wysmakowane wnętrza, dodatkowe udogodnienia to mocne atuty proponowanych apartamentów. Podobnie jak najwyższej klasy materiały i rozwiązania techniczne użyte przy budowie, dobrane pod kątem jakości i wytrzymałości. Precyzja i staranność widoczna zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz inwestycji czyni ją łakomym kąskiem na rynku nieruchomości dla wnikliwych i bardzo wymagających mieszkańców. Od początku projektowania kładziono duży nacisk na estetykę i elegancję widoczną w każdym detalu. Gustowna architektura, wspomniane liczne udogodnienia, imponujące ogrody zimowe, tarasy widokowe oraz prywatny ogród na dachu dla mieszkańców trzeciego piętra – wpływają na wartość zakupionej nieruchomości i spełniają oczekiwania tych, którzy cenią jakość, klasę, piękno i nowoczesność w ponadstandardowym wydaniu oferowanym przez Finale Apartments. – Marzenie osiągalne tu i teraz, w sercu Mokotowa – podpowiada Artur Chwist, wiceprezes ds. marketingu oraz sprzedaży inwestycji deweloperskich grupy EKOPARK.

 

Więcej informacji:

www.finale.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here