Zakup laptopa klasy biznes

0
832

Laptopy klasy biznes to sprzęt, który charakteryzuje się niesamowitą jakością wykonania oraz mocą. Jednakże za takie wszystkie rozwiązania nowe płaci się wysoką cenę, ale warto pomyśleć w alternatywę jaką jest sprzęt poleasingowy.

Materiał powstał przy współpracy z AMSO

Laptopy poleasingowe Warszawa , które podjęło wyzwanie i postanowił opowiedzieć szybko na temat takich sprzętów. W kolejnych linijkach oddaję im przysłowiowy „głos” niech piszą co mogą bo warto.

Sprzęt klasy biznes jak już wspomniano jest drogi. Składa się na to wiele kwestii w postaci rozwiązań inżynierów, którzy stworzyli sprzęt z dbałością o wszystkie szczegóły. Niektórzy zastanwiajają się co wchodzi w skład tak drogich rozwiązań. Pisać można naprawdę sporo, gdyż nawet najmniejsza śrubka posiada tu wartość dodatnią. Przykładowo w laptopach biznesowych klawiatura jest odporna na zalania, w domowych nie. W sprzęcie klasy biznes płyta główna jest laminowana, w przypadku laptopa domowego już nie. W klasie biznes otrzymujemy podzespoły najmocniejsze w danym roku, zaś w przypadku domówek już niestety tak nie jest. Tego typu rozwiązania to tylko drobne przykłady, gdyż tego typu rozwiązań jest naprawdę dużo, a to tylko nieliczne z nich.

Do tej pory na taki sprzęt było więc stać duże korporacje, które wykupując sprzęt w leasing mogły korzystnie mieć sprzęt w najwyższym standardzie i odliczać co miesiąc koszty. Jednakże na rynku pojawiły się sklepy jak amso.pl, gdzie sprzęt po 3 letnim leasingu można nabyć za atrakcyjne kwoty. Dzięki temu, że są to sprzęty z najwyższej półki otrzymujemy dzięki temu nadal bardzo wydajne maszyny blisko 70% taniej względem sprzętu nowego, z pełną 12 miesięczną gwarancją, którą można rozszerzyć nawet do 36 miesięcy. 

Dodatkowo w zestawie otrzymuje się u nas oryginalny system Windows. To specjalna naklejka Refurbished, która pojawia się na obudowie w momencie zakupu sprzętu. Klucz do Windowsa jest wtedy nowy, a nawet częściowa zakryty przez specjalną zdrapkę. Otrzymuje się więc w pełni nieużywany klucz, którego nikt przed nami nie użył.

Bardzo ważnym aspektem sprzętu poleasingowego jest również to, że przechodzi on dokładne testy nim trafi na półki sklepowe, a potem do ponownego obiegu. Wszystko jest więc sprawdzone i dokładnie przebadane, aby nie było problemów podczas użytkowania sprzętu.

Plusem takiego rozwiązania jest również dbanie o środowisko, gdyż nie nakręcamy spirali, w której co chwila zakupuje się nowy sprzęt, a korzysta się z tego co już wytworzono, na dodatek bardzo często wystarczającego do zastosowań zarówno biurowych jak i montażu filmu czy obróbki graficznej. Spektrum jest duże, a oferta AMSO Komputery poleasingowe Warszawa ogromna. Nie ograniczamy się tylko do laptopów czy komputerów w ofercie nie brakuje również monitorów, drukarek, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych są również telefony poleasingowe. Dzięki temu jesteśmy wstanie dotrzeć praktycznie do każdego kto potrzebuje sprzęt do różnych zastosowań. Dzisiaj wiemy, że jedni kupują go do firmy, a inni do domu.

AMSO stara się sprostać wszystkim potrzebom obecnego rynku. Dlatego zapraszamy do naszych salonów na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here