5 artykułów biurowych, które warto mieć w swoim biurze!

0
1062

Chyba każdy się zgodzi, że bez pewnych artykułów biurowych praca byłaby niemożliwa. Mowa tu oczywiście o papierze do drukarek, teczkach, segregatorach, zszywaczach, dziurkaczach itd. Zadbanie o odpowiednią ilość materiałów pozwala uniknąć frustracji związanej ze skończeniem się danego artykułu biurowego. Są jednak takie produkty, które, choć niekoniecznie potrzebne, to mogą się przydać w niejednym biurze. Na pewno ułatwią nam pracę, a także mogą być o wiele wygodniejszym rozwiązaniem dla tradycyjnych artykułów biurowych. Poniżej 5 takich produktów, które, choć nie są niezbędne, to warto je mieć w swoim biurze.

1.  Zakreślacze do notatek biurowych

Zakreślacze najczęściej kojarzą nam się ze szkolnymi czasami lub też z czasem studiowania. Są świetne do zaznaczania ważnych informacji, a więc idealnie nadadzą się także i do biura. Zakreślacze występują w różnych kolorach i rodzajach, dzięki czemu można je dokładnie dopasować do swoich potrzeb. Z ich pomocą zaznaczymy wszystko to, co istotne w naszym zeszycie A4 lub kołonotatniku. Zakreślacze docenimy najbardziej wtedy, gdy będziemy mieli dużo jednorodnych niepodzielonych notatek. A tak najczęściej wyglądają, gdy opuszczamy firmową konferencję lub szkolenie. Wtedy dobrze jest sięgnąć po wielokolorowe zakreślacze i wyróżnić to, co najważniejsze.

2.  Zeszyty A4 do segregatora lub z zakładkami

W codziennym i szkolnym użytkowaniu przyjęło się używanie formatu A5 lub A4. Do biurowej pracy warto jednak pomyśleć o tym większym. Zeszyty A4 pozwolą nam na zapisanie większej ilości informacji, a mogą przy tym przybierać różne formy. Mowa tu zarówno o zwykłych zeszytach, jak i o kołonotatnikach z zakładkami. Te drugie to zeszyty A4, które pomogą nam zorganizować notatki, co będzie stanowiło świetny komplet z zakreślaczami. Dodatkowo niektóre zeszyty A4 mają dostosowane kartki do użycia z segregatorami, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność i nie wymusza na nas zakupu dziurkacza.

3.  Wizytownik na biurko – stojak na twoje wizytówki!

W niektórych biurach obowiązkowym artykułem biurowym będzie wizytownik. Zorganizuje on nasze wszystkie wizytówki, dzięki czemu te zawsze będą na swoim miejscu, gotowe do wręczenia. Wizytowniki występują w wielu różnych kolorach i rodzajach, dzięki czemu dopasujemy je do naszego wystroju w biurze. Oprócz wizytownika na biurko warto pomyśleć także o takim kieszeniowym, dzięki czemu zawsze będziemy przygotowani na potencjalnego klienta.

4.  Ołówki do pisania zamiast długopisu

Długopisy w dużej ilości to podstawowy artykuł biurowy. Można je jednak w pewnym zakresie zastąpić ołówkami. Szczególnie tymi przeznaczonymi stricte do pisania. Przyjemność prowadzenia notatek ołówkiem jest niepodważalna, a do tego w każdej chwili mamy opcję korekty z pomocą gumki do mazania. Zwykłe ołówki są do tego bardzo tanie, dzięki czemu można je kupić w dużej ilości dla wszystkich pracowników.

5.  Pióro kulkowe a długopis do pisania

Jeśli już o długopisach mowa, to trzeba przyznać, że potrafią być one zawodne. Dlatego warto zastąpić je piórem kulkowym. Posiadanie swojego pióra kulkowego na pewno doda nam elegancji, a do tego będziemy mieli przybór piśmienniczy, który nas nigdy nie zawiedzie. Szczególnie docenimy to na ważnych spotkaniach, gdzie przyjdzie nam podpisywać umowy z klientami. Dobre pióro kulkowe to przy tym zakup na lata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here