Platforma internetowa Nais – czym jest?

0
5443

Nais jest to przede wszystkim zupełnie nowa platforma internetowa, która umożliwia zarządzanie wszelkimi programami benefitowymi oraz aspiracyjnymi. Pod uwagę można wziąć zarówno małe, jak i duże firmy. Platforma zawiera naprawdę wiele plusów.

Rewelacyjna platforma dla każdego

Dzięki platformie firma może zatrzymać danego pracownika na dłużej, co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Szef podniesie nie tylko poziom satysfakcji swojego pracownika, ale również poziom zaangażowania. Nowoczesne motywowanie jest bowiem bardzo ważne. Nais dostarcza także raporty oraz statystyki online. W ten sposób można na bieżąco monitorować wszelkie rozliczenia firmowe. Dzięki platformie szef firmy może zarządzać budżetem integracyjnym za pomocą kilku kliknięć. Zaletą Nais jest głównie to, że posiada wygodny oraz prosty interfejs. Szybkie przyznanie nagrody z całą pewnością zadowoli wszystkich pracowników. Platforma https://nais.pl/ pozwala przekazywać pracownikom premię oraz bonusu pieniężne. Z tego miejsca można sobie potem wybrać, na jakie benefity chce się je wymienić.

Doskonała platforma

Wiele osób zastanawia się jak właściwie działa Nais. Otóż jest to naprawdę bardzo łatwe. Firma musi na początku przelać pieniądze na platformę. Następnie pracownik może wybrać z katalogu ofert to na co chce przeznaczyć swoje środki pieniężne. Oprócz tego można zrobić swoim współpracownikom miły prezent, właśnie z tych pieniędzy. A nawet jest możliwość zrobienia zrzutki na zespołowe aktywności. Benefitów jest naprawdę wiele. Można się zdecydować na przykład na zniżki w markowych sklepach sportowych lub odzieżowych. Aktualnie można także skorzystać z aplikacji Nais, dzięki czemu wyszukiwanie różnego rodzaju ofert będzie jeszcze łatwiejsze. W tejże aplikacji znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Nais o doskonała platforma, która z całą pewnością zmotywuje każdego pracownika do większej aktywności w firmie. Dzięki niej można swobodnie zarządzać pieniędzmi i przeznaczać je na różne benefity oraz bony prezentowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here