Wynajem magazynu – teraz to takie proste. Rozwijaj swój biznes, ułatwiaj pracę. Wynajmij powierzchnie magazynowe!

0
1489

Dynamiczny rozwój sektora e-commerce i retail generuje zapotrzebowanie na wynajmowanie powierzchni magazynowych. Wynajem powierzchni magazynowych to obecnie najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które w ramach swojej działalności zajmują się logistyką i prowadzeniem lekkiej produkcji. Parki zajmujące się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych są świetnie usytuowane – gwarantują dogodny dostęp do dróg ekspresowych, autostrad czy największych aglomeracji. Dzięki temu transport przebiega sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie.

Znajdź firmę specjalizującą się w wynajmie powierzchni magazynowych

Pierwszym w Polsce deweloperem. który wprowadził na rynek innowacyjny koncept wynajmu miejskich powierzchni magazynowych w modelu Small Business Unit, był 7r SA. Sieć obiektów 7R City Flex wypełnia niezagospodarowaną dotychczas niszę na rynku, na którym brakuje podobnych inwestycji. Zapotrzebowanie na powierzchnie stale rośnie dzięki postępowi e-commerce. 7R utworzyło sieć obiektów rozproszonych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, przez co firmy działające na terenie całego kraju mogą korzystać z dodatkowych możliwości optymalizowania procesów logistycznych i łańcucha dostaw.

Na co zwrócić uwagę, decydując się na wynajem magazynu w Parku Logistycznym?

Kluczową cechą powierzchni magazynowych na wynajem jest modułowość magazynów, która umożliwia elastyczną adaptację powierzchni do wymagań klientów. Warto, aby parki logistyczne były położone w atrakcyjnych lokalizacjach. Obiekty powinny cechować się wysoką jakością wykonania oraz zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań. Niezależnie, czy firma poszukująca magazynu na wynajem jest międzynarodową korporacją czy lokalnym przedsiębiorcą – należy zwracać uwagę na takie szczegóły jak:  bramy wjazdowe z poziomu „0”, wysokość składowania, czy oświetlenie światłem dziennym wynosi około 12.5%, czy magazyn posiada destryfikatory i dodatkowe oświetlenie LED. Przydatne okazuje się także ogrzewanie gazowe promiennikami, nośność posadzki na poziomie 5T/mkw i oczywiście instalacja tryskaczowa zgodnie z NFPA.

Wynajmując powierzchnie magazynowe, warto sprawdzić, czy firma rozwija się i unowocześnia swoje powierzchnie. Jakie ma plany rozwoju? Gdzie postawi kolejne wielko powierzchniowe magazyny? Zapytaj, jak reagują na oczekiwania klientów i czy dopasują swoją ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.