Acrobat Pro – profesjonalne narzędzie cyfrowe dla twojej firmy

0
799

Acrobat Pro to oprogramowanie komputerowe przeznaczone do użytku przez pracowników przedsiębiorstw o różnym profilu, którzy pragną sprawnie i profesjonalnie poddawać obróbce dokumenty typu PDF. Jest to jeden z najpopularniejszych formatów plików tekstowych – w tym między innymi dokumentów. Acrobat Pro znajduje zastosowanie przede wszystkim w branży handlowej i usługowej; w przedsiębiorstwach, w których możliwość szybkiej i łatwiej edycji pliku PDF jest niezwykle ważna. Poniżej podpowiadamy – jakie korzyści płyną z wyboru Acrobat Pro.

Acrobat Pro – dla kogo i dla-czego?

Dokumenty typu PDF są masowo wykorzystywane w elektronicznym przetwarzaniu informacji. Wiele przedsiębiorstw załatwia sprawy handlowe, administracyjne, formalne i liczne inne właśnie za pomocą plików o takim formacie. W tym celu pliki są specjalnie zabezpieczane, a do ich edycji – wykorzystuje się odpowiednie narzędzia elektroniczne.

Do takich należy Acrobat Pro, czyli oprogramowanie pozwalające na zaawansowaną obsługę plików PDF. Korzystając ze zwykłego oprogramowania, mamy zazwyczaj możliwość jedynie na wyświetlenie podglądu danego pliku. Co daje nam Acrobat Pro?

Pozwala na korzystanie z plików na różnych urządzeniach – swobodne eksportowanie, zapisywanie i kopiowanie na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach. W przypadku tych pierwszych – mamy dostęp do mobilnej wersji aplikacji – Acrobat DC.

Niezwykle pomocna jest możliwość konwertowania plików zapisanych w różnych formatach – na przykład DOC na PDF lub na odwrót. Znacząco ułatwia to edytowanie plików ściągniętych z internetu, które są konwertowane z pełnym zachowaniem układu ich treści.  

Aplikacja dysponuje dodatkowymi funkcjami dedykowanymi dla dokumentów szczególnie ważnych. Mamy między innymi możliwość wprowadzenia zabezpieczeń wstrzymujących ich kopiowanie, nieuprawnione edytowanie lub otwieranie, a także zabezpieczające za pomocą dodatkowych haseł.

Ponadto, aplikacja pozwala na dokonywanie elektronicznych podpisów. W tym celu, zastosowano specjalne wsparcie Directlink, które nie tylko ułatwia złożenie podpisu, ale również weryfikuje jego zgodność.

Możliwości te są szczególne użyteczne w pracy przedstawicieli handlowych, kurierów, spedytorów, pracowników mobilnych oraz wszystkich osób, które przemieszczają się wraz z plikami dokumentów. W ich przypadku warto również podkreślić możliwość śledzenia trasy, którą przebywają dokumenty, a tym samym – łatwiejszym zarządzaniem nimi.

Gdzie i jak stosować Acrobat Pro?

Wszystkim osobom poszukującym dostępu do oprogramowania Acrobat Pro polecamy skorzystać z oferty sklepu internetowego IT Media, pod adresem: https://itmedia.pl/kategoria-produktu/oprogramowanie/producent-aplikacji/adobe/adobe-acrobat/acrobat-pro-2020/. Pracownicy sklepu to profesjonaliści specjalizujący się w doborze rozwiązań pod kątem potrzeb konkretnych przedsiębiorstw.

By móc swobodnie korzystać z Acrobat Pro, należy dysponować urządzeniem elektronicznym wyposażonym w system Windows lub Mac. Najważniejsze parametry, które powinno spełniać urządzenie, to pamięć RAM 2 GB oraz 2 GB (w przypadku Maców) lub 4,5 GB (w przypadku Windosów) wolnego miejsca na dysku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here